Новости компании

23.05.2012  під головуванням Голови Нацкомфінпослуг Стасевського А.Л. відбулася зустріч з представниками компаній Bruno Sforni (Італія) та Swiss Re (Швейцарія)
23 травня 2012 року під головуванням Голови Нацкомфінпослуг Стасевського А.Л. відбулася зустріч з представниками компаній Bruno Sforni (Італія) та Swiss Re (Швейцарія), які мають значний досвід у страхуванні та перестрахуванні сільськогосподарської продукції.

В ході зустрічі відбулося обговорення питання здійснення діяльності із страхування сільськогосподарської продукції у зв’язку з вступом в дію 01.07.2012 Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» від 09.02.2012 №4391-VI.

А. Стасевський наголосив, що враховуючи значний потенціал України як виробника сільськогосподарської продукції, розвиток сфери страхування сільськогосподарської продукції є вкрай важливим інструментом зниження ризиків для інвесторів, які провадять сільськогосподарську діяльність.  Фінансова стабільність виробників сільськогосподарської продукції є однією з передумов використання можливостей аграрного та страхового ринку для забезпечення стабільного економічного зростання України. Розробка нормативно-правових актів, спрямованих на розвиток системи страхування сільськогосподарської продукції, є одним із пріоритетних напрямів діяльності Нацкомфінпослуг у 2012 році.

Під час зустрічі сторони погодилися, що розвиток даного виду страхування дозволить виробникам отримувати компенсацію збитків в разі часткової або повної втрати врожаю.

Голова Нацкомфінпослуг позитивно оцінив можливість подальшої співпраці між регулятором та зазначеними компаніями з метою розвитку страхування сільськогосподарської продукції в Україні.

http://www.dfp.gov.ua/  

к новостям раздела